III Kongres młodych osób konsekrowanych 2018 r.

Zapraszamy na III Kongres młodych osób konsekrowanych, do Łagiewnik. Kongres odbędzie się w dniach 13-16 września 2018 r.

„… gdzie jest DUCH PANA, tam jest wolność” (2 Kor 3,17)

W drodze życia dla Boga – Duch Święty formuje nasze serca do wolności dzieci Bożych, które czerpią inspirację z każdej chwili dnia, z każdego spotkania i relacji z drugim człowiekiem oraz z każdego wydarzenia.

Pozwólmy Duchowi Świętemu, aby nas wyzwalał, rozszerzał nasze serca, czynił nas prawdziwie nowymi, jednoczył oraz budował w nas Dom, w którym tak my jak i Bóg są u siebie – Dom pełen życia.

On poprowadzi nas w świat wolności!

Pragnąc się zjednoczyć, aby usłyszeć razem co Duch mówi do nas tu i teraz serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich Młodych Konsekrowanych z każdego zakątka Polski, którzy są przynajmniej rok po profesji na: III Kongres młodych osób konsekrowanych, do Łagiewnik, w dniach 13-16 września 2018 r.

Prosimy o modlitewne wsparcie wszystkich organizujących i uczestniczących w Kongresie, by działanie Ducha Świętego ogarnęło nas delikatnym i cichym pokojem oraz przyniosło w nas obfite owoce.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

 

Zobacz relację foto-wideo dlaczego warto przyjechać?